Uroda

Powięszenie ust – najpopoularniejszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej

Wygląd twarzy w dzisiejszych czasach ma spore znaczenie nie tylko dla kobiet czy mężczyzn. Praktycznie każdy pomimo upływu lat chce czuć się pięknie i atrakcyjnie. Atrakcyjność zewnętrzna przekłada się bowiem na dobre samopoczucie a także i powodzenie w wielu sferach, w tym zawodowej. Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej nie jest dziś czymś co może dziwić. Wręcz przeciwnie. Wskazane jest by panie w pewnym wieku zadbały o to, by zmarszczki nie były tak widoczne a usta pełne jak kilka lat wcześniej. Współczesne zabiegi medycyny estetycznej nie są już aż tak bardzo ingerujące w organizm jak kiedyś, a także są tańsze i bardziej dostępne dla „przeciętnego zjadacza chleba”. Nie są też z cała pewnością tematem tabu.

Powiększenie ust – czy warto?

Powiększenie ust (https://cmeik.pl/oferta/wypelniacze/) należy do jednej z popularniejszych metod medycyny estetycznej. Koszt takiego zabiegu nie jest wysoki, nawet wtedy gdy jest wykonywane w renomowanym gabinecie a do tego efekty utrzymują się dosyć długo, bo od 6 – 12 miesięcy a także są od razu widoczne. Oczywiście przed samym zabiegiem warto poświęcić nieco czasu na znalezienie idealnego gabinetu i lekarza, który go dokona. Warto zapoznać się ze zdjęciami pacjentek przed i po, by dzięki temu uzyskać efekt na którym nam należy. Ważna jest też dostosowana metoda powiększania ust a także preparat jaki zostanie w tym celu użyty. Podczas wyboru gabinetu, można skorzystać też z poczty pantoflowej. Jeśli podoba się nam efekt powiększenia ust koleżanki to warto udać się tam.

Polecamy także: Lejdi

Czy zabieg powiększania ust jest bolesny?

Zabieg powiększania ust nie należy do przyjemnych. Sam usta są sferą dosyć wrażliwą a wprowadzanie w nie igłę czy kaniulę może powodować dyskomfort czy chwilowe dolegliwości bólowe. Oczywiście istnieją sposoby, by uczycie to zminimalizować. Jednym z częściej stosowanych jest znieczulenie dentystyczne, stosuje się także różnego typu maści chłodzące czy znieczulające. W dobrych, renomowanych gabinetach medycyny estetycznej zazwyczaj pacjentka posiada wybór co do zastosowania środka o działaniu zmniejszającym ból.

Przy współpracy: https://cmeik.pl/