Uroda

Powięszenie ust – najpopoularniejszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej

Wygląd twarzy w dzisiejszych czasach ma spore znaczenie nie tylko dla kobiet czy mężczyzn. Praktycznie każdy pomimo upływu lat chce czuć się pięknie i atrakcyjnie. Atrakcyjność zewnętrzna przekłada się bowiem na dobre samopoczucie a także i powodzenie w wielu sferach, w tym zawodowej. Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej nie jest dziś czymś co może dziwić. Wręcz przeciwnie. Wskazane jest by panie w pewnym wieku zadbały o to, by zmarszczki nie były tak widoczne a usta pełne jak kilka lat wcześniej. Współczesne zabiegi medycyny estetycznej nie są już aż tak bardzo ingerujące w organizm jak kiedyś, a także są tańsze i bardziej dostępne dla „przeciętnego zjadacza chleba”. Nie są też z cała pewnością tematem tabu.

Powiększenie ust – czy warto?

Powiększenie ust (https://cmeik.pl/oferta/wypelniacze/) należy do jednej z popularniejszych metod medycyny estetycznej. Koszt takiego zabiegu nie jest wysoki, nawet wtedy gdy jest wykonywane w renomowanym gabinecie a do tego efekty utrzymują się dosyć długo, bo od 6 – 12 miesięcy a także są od razu widoczne. Oczywiście przed samym zabiegiem warto poświęcić nieco czasu na znalezienie idealnego gabinetu i lekarza, który go dokona. Warto zapoznać się ze zdjęciami pacjentek przed i po, by dzięki temu uzyskać efekt na którym nam należy. Ważna jest też dostosowana metoda powiększania ust a także preparat jaki zostanie w tym celu użyty. Podczas wyboru gabinetu, można skorzystać też z poczty pantoflowej. Jeśli podoba się nam efekt powiększenia ust koleżanki to warto udać się tam.

Czy zabieg powiększania ust jest bolesny?

Zabieg powiększania ust nie należy do przyjemnych. Sam usta są sferą dosyć wrażliwą a wprowadzanie w nie igłę czy kaniulę może powodować dyskomfort czy chwilowe dolegliwości bólowe. Oczywiście istnieją sposoby, by uczycie to zminimalizować. Jednym z częściej stosowanych jest znieczulenie dentystyczne, stosuje się także różnego typu maści chłodzące czy znieczulające. W dobrych, renomowanych gabinetach medycyny estetycznej zazwyczaj pacjentka posiada wybór co do zastosowania środka o działaniu zmniejszającym ból.

Przy współpracy: https://cmeik.pl/